Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 18

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 35

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 35

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 36

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 36

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 37

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 37

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 38

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 38

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 39

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 35

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 35

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 36

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 36

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 37

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 37

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 38

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 38

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 39
Tajomstvo - The Secret - odhalte ho - Diskusn frum: pomoc

Prihlsenie

Meno

Heslo



Nie ste lenom?
Kliknite sem
a zaregistrujte sa.

Zabudli ste heslo?
Pre zskanie novho
Kliknite sem.

Spriaznené stránky





Kto je online

Len KA14 tyzdne
zubrienka82115 tyzdne
brumslik207 tyzdne
speedeveve209 tyzdne
ja009210 tyzdne
pepko143212 tyzdne
libra4po254 tyzdne
Olga283 tyzdne
sjuro313 tyzdne
ZuzanaV326 tyzdne

Anketa

Máte ciel na tento rok?







Muste by prihlsen, aby ste mohli hlasova.

Najnovie video


Shoutbox

Muste by prihlsen, aby ste mohli prida sprvu.

11.05. 13:10
Prosim napiste mi ti ktorym sa podarilo získať konkretnu osobu., ex alebo tak.. je vas tu vela tak prosim napiste mi do sprav..dakujem

04.04. 17:48
A zaslúžim si len to najlepšie flower

04.04. 17:47
Moje dni sú od objavenia Tajomstva úžasné a plné lásky. Stačilo na to len jedno jediné...prosté a zároveň zložité... Naučiť sa milovať samú seba a prijať sa taká, aká som. Áno, som hodnotný človek!

27.02. 23:22
Lucinecka co potrebuejes praynapis

20.02. 10:21
Čaute, potrebovala by som s niečim poradiř Smileozvite sa do SS

Archv shoutboxu

ta tmu

 Vytlai tmu
pomoc
Kamika
#1 Vytlai prspevok
Pridan 28.04.2015 15:37


Prspevkov: 11
Zaloen: 17.04.13


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Mám 26 rokov. Už viac ako 10 rokov mám zdravotné problémy. Asi 6 rokov poznám tajomstvo, Pros a dostaneš, Louise Hay, Kľúč, Sinelnikova, ho'oponopono. Napriek tomu sa mi nepodarilo v živote urobiť žiadnu zásadnú zmenu. Naučila som sa mať rada samu seba, odpúšťať, byť vďačná, vizualizujem a snažím sa žiť prítomným okamžikom. Bola som na terapia Cesta a RUŠ. Pochodila som všetkých možných doktorov, liečiteľov a rôzne procedúry. Robím pranajamu. A nič. Žiadna úľava.
Posledné mesiace to došlo do takého štádia, že už len stále ležím. Ešte sa vládzem sama najesť, obliecť a tak, ale speje to pomaly k tomu, že budem odkázaná na úplnú pomoc niekoho druhého.
Teraz už hľadám len nejakú úľavu. Hocijakú.
Vedel by mi ešte niekto niečo poradiť čo som ešte neskúšala, alebo čo môžem robiť zle?
Ďakujem.
 
energys
#2 Vytlai prspevok
Pridan 29.04.2015 21:41
Avatar lena



Prspevkov: 705
Zaloen: 03.07.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
V prvom rade sa nikdy nevzdávaj, nádej tu vždy ešte je. Píšeš, že si už naozaj vyskúšala všetko, dovolím si tvrdiť, že nie všetko, skús začať hladať duchovné príčiny chorôb p.Hrabica je veľký dar pre naše malé Slovensko. Každá choroba má svoju príčinu, a len pokial naozaj pochopíš jej posolstvo a zmeníš to, naozaj to zmeniš, to čo ti hovorí, je viac než isté, že odýde preč. Potom je na Slovensku veľa ludí čo vidia a vedia, čiže jasne ťa navedú čo spraviť aby si pochopila príčinu choroby. Ber ju iba ako signálku na pulte varovania, ktorá ti ma niečo oznámiť a keď tú informáciu prijmeš a zmeníš ju kontrolka zhasne.
Držím ti palce a verím, že to dokážeš.
 
www.artjozef.com
Kamika
#3 Vytlai prspevok
Pridan 30.04.2015 11:20


Prspevkov: 11
Zaloen: 17.04.13


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Ďakujem za odpoveď. Chcela by som sa opýtať či je to niečo podobné ako Silnelnikov Dohoda s chorobou alebo Louise Hay Uzdrav svoje telo? Tieto knihy už mám naštudované a tiež tomu verím. Napriek tomu si neviem pomôcť, pracujem na sebe a vidím aj zmeny. Naučila som sa mať rada taká aká som, odpúšťať sebe a ostatným a pod.
Napr. ma už niekoľko rokov trápia močové cesty, liečim ich ajurvédou, chodím taktiež urológovi, zatiaľ bez výsledku. Priateľa nemám. Riešila som hnev na opačné pohlavie. Žiaľ bezo zmeny.
Druhá vec je, že výsledky mám veľmi dobré, napriek tomu prestávam fungovať, vyzerá to ako keby moje telo odchádzalo postupne. Povedali mi, že je možné že mi zlyhajú nejaké orgány. Nebojím sa toho, už som s tým do istej miery uzmierená, ale trápi ma ako to dopadá na mojich blízkych a okolie. Moja mama to nesie horšie ako ja a bojím sa čo s ňou bude ak sa mi niečo stane. Preto hľadám akúkoľvek pomoc, radu.
 
energys
#4 Vytlai prspevok
Pridan 01.05.2015 09:28
Avatar lena



Prspevkov: 705
Zaloen: 03.07.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Nie tá kniha, celkovo pán Hrabica má jasnú definiciu každej chorobi a jej možné príčiny, myslím si, že len jasné pochopenie príčin je pre teba východisko, lebo len tak môžeš konať správne. Určite si tú knihu daj čím skôr kúpiť a hladaj každú chorobu čo máš jej príčiny, začni od tých akútnych. A všetko čo tam p.Hrabica píše o danej príčine sa snaž v sebe vidieť a pochopiť to, následne príčinu odstráň a výsledok, by sa mal dostaviť. Mám známych čo takto porazili všetky známe vážne choroby, pretože pochopili že sú to len signálky na našom pulte vedomia.
Jeden múdry slávny človek (možno s oblasti mimo našu planétu) povedal: "Vaše telá sa tak ľahko opravujú"
 
www.artjozef.com
aajanka
#5 Vytlai prspevok
Pridan 01.05.2015 17:53


Prspevkov: 20
Zaloen: 14.11.09


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
poznam len jedinu fomru terapie a tou su rodinne konstalacie. Musis si najst dobreho terapeuta, niekoho kto to vie robit lebo je to skor take akoze si medzi blaznami. ale mne osobne to velmi pomohlo. pekny den.
 
Kamika
#6 Vytlai prspevok
Pridan 04.05.2015 09:35


Prspevkov: 11
Zaloen: 17.04.13


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Ďakujem za radu aajanka. Už aj konštelácie som skúšala. Neviem posúdiť nakoľko bol terapeut dobrý. Prišla som tam jediná so zdravotným problémom. Všetci na mňa ako puk pozerali lebo nikto tam nezažil bolesť hlavy. Grin Dosť sme si tam poplakali, vrátane mňa a páčilo sa mi to. Pochopila som tam určité veci a ľudí. Žiaľ s mojím problémom mi to ani trochu nepomohlo.
 
Kamika
#7 Vytlai prspevok
Pridan 04.06.2015 11:44


Prspevkov: 11
Zaloen: 17.04.13


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Takže konečne nejaké novinky u mňa. Konečne som na to prišla čo mi je a mám to aj čierne na bielom. Nefunguje mi štítna žľaza a vyzerá to tak, že už pár rokov. Až za posledný rok sa to dramaticky zhoršilo. Pritom som bola u dvoch endokrinológov, jeden mi povedal, že som zdravá ako rybička a druhý mi zas nepovedal nič a tým to skočilo. Po viacerých prehláseniach, že to bude asi depresia cítim veľkú úľavu. Teraz dúfam, že tí doktori, ktorí ma nechali tak s tým niečo urobia a život začne byť trochu znesiteľnejší a hlavne ho začnem aspoň trochu žiť.
Dúfam, že si konečne nájdem prácu, priateľov a stretnem niekoho s kým budem môcť zdielať život. A hlavne, že ho konečne začnem žiť.
Chcem sa vám všetkým poďakovať za rady a záujem. Veľmi si to cením.

ĎAKUJEM.
 
pepko143
#8 Vytlai prspevok
Pridan 04.06.2015 14:32


Prspevkov: 260
Zaloen: 25.03.09


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
som rad ze uz vies pricinu, prajem ti nech sa da v tvojom zivote vsetko do poriadku ;-)
 
Kamika
#9 Vytlai prspevok
Pridan 21.08.2015 17:53


Prspevkov: 11
Zaloen: 17.04.13


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Tak po dvoch mesiacoch opäť píšem. Nie je to iba štítna žľaza. Môj stav sa výrazne zhoršil. Bojujem s tým aby som nemusela ísť do nemocnice. Chodím po rôznych vyšetreniach, ale bez výsledku.
Mám neuveriteľné bolesti kedy si naozaj prajem umrieť, fyzicky to už nezvládam.
Ostala som bez práce, priateľov, rodiny. Nemám nikoho na koho by som sa mohla obrátiť alebo sa porozprávať. Hľadám rôznych liečiteľov. Čokoľvek čo by mi pomohlo. A vyzerá to tak, že zo mňa bude čoskoro bezdomovec.
Tak naozaj nechápem čo robím zle. Stále používam Hooponopono, snažím sa nehnevať, používam pozitívne tvrdenia a snažím sa snívať aké by to bolo keby som bola zdravá. A to je ozaj fuška lebo si nepamätám aké to bolo.
 
macher1
#10 Vytlai prspevok
Pridan 23.08.2015 17:46


Prspevkov: 23
Zaloen: 09.06.13


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Tvoj stav ma mrzí. Vyzývam ostatných, aby spolu so mnou skúsili hooponopono, aby sme Kamike pomohli. Kedykoľvek si ktokoľvek prečíta túto správu, nech prevezme zodpovednosť za jej stav a začne čistiť.
Upravil macher1 da 23.08.2015 17:53
 
ja009
#11 Vytlai prspevok
Pridan 23.08.2015 22:21


Prspevkov: 13
Zaloen: 15.12.13


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
čo to je vlastne to hooponopono? čítala som práve niečo o tom, ale nejak celkom nerozumiem.
 
Kamika
#12 Vytlai prspevok
Pridan 24.08.2015 17:05


Prspevkov: 11
Zaloen: 17.04.13


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Ďakujem.
 
macher1
#13 Vytlai prspevok
Pridan 24.08.2015 19:19


Prspevkov: 23
Zaloen: 09.06.13


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
ja009: je to metóda s ktorou sa človek má dostať do nulového stavu, teda do stavu akejsi jednoty s bohom, v akej sa kedysi nachádzal. Preto je treba "čistiť", to znamená - v duchu alebo nahlas - odriekať vety: Prepáč, mrzí ma to. Odpusť mi prosím. Ďakujem ti. Milujem ťa. Na túto tému existuje pár kníh, napr. Svet bez hraníc.
 
Ericek
#14 Vytlai prspevok
Pridan 05.11.2015 16:05
Avatar lena



Prspevkov: 376
Zaloen: 18.08.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Ahoj.
Touto temou "zdravie" a hlavne "ako vidiet seba sameho zdraveho" sa zaoberam uz dlhsiu dobu. Nie je lahke vizualizovat, ani mat pocit, ze je vsetko "super" ked nie je.
Co som zisil:
Najhorsia na tom je "tuzba". Tuzba byt zdravy je naozaj najvacsim zlom. Preco? Nuz tuzit po niecom, znamena byt vnutorne presvedceny o tom, ze to nemam a cim viac po tom tuzim, tym viac sa tym ubezpecujem. Cize presne opacny efekt.
Dalsou vecou, ktoru by som chcel poznamenat (aspon v mojom prpade), je skutocnost, ze pri presviedcani sameho seba o opaku, clovek tlaci sam na seba a tym vytvara urcity tlak, ktory treba nechat povolit.
TJ: Vizualizovat (par dni) a potom nechat vychladnut (odstat). O par dni znova vizualizovat... atd.
Tretou vecou, ktora je najpodstatnejsia: Vypni si televizor. Televizia obzvlast v dnestnej dobe ma velmi negativny vplyv na zdravie cloveka, Podprahovo ovplyvnuje podvedomie cloveka prave nezelanym smerom.
Na zaver este jedna poznamka: Kazda bunka v tele (okrem mozgovych neuronov) ma schopnost regeneracie. Cize ak bunka je nejak poskodena, neodumiera, aledegeneruje. Tak isto sa vie aj regenerovat.
Este jedna vec: Nase telo lieci as imunitny system. Je mozne, ze aj on potrebuje pridat do tela latky, s ktorych bude vediet vytvorit potrebne... Velmi prospesne pre nas imunitny system je "colostrum". Taktiez som cital o hubach "reishi" alebo "shitake".
Dnes mi dorazila kniha "biologia presvedcenia". Je to o "vedomi" nasich buniek. Chystam sa na nu dnes vecer, dam vediet...
Tiez mi prisla knizka "vyliecit nevyliecitelne" od Michaila Tombaka. Referencie na tuto knizku boli vyborne. Taktiez som zvedavy... vecer nazriem.
 
www.naprezitie.sk
Ericek
#15 Vytlai prspevok
Pridan 11.11.2015 11:35
Avatar lena



Prspevkov: 376
Zaloen: 18.08.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Nazrel som a zaujalo ma... citam... V knizke "vyliecit nevyyliecitelne" je kopec uzitocnych rad.
 
www.naprezitie.sk
Prejdite na frum:

Copyright © 2008-2014 | Design by EXWEB

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.