Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 18

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 35

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 35

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 36

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 36

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 37

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 37

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 38

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 38

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 39

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 35

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 35

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 36

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 36

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 37

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 37

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 38

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 38

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 39
Tajomstvo - The Secret - odhalte ho - Diskusn frum: Ľudia

Prihlsenie

Meno

Heslo



Nie ste lenom?
Kliknite sem
a zaregistrujte sa.

Zabudli ste heslo?
Pre zskanie novho
Kliknite sem.

Spriaznené stránky





Kto je online

Len KA15 tyzdne
zubrienka82116 tyzdne
brumslik208 tyzdne
speedeveve210 tyzdne
ja009211 tyzdne
pepko143212 tyzdne
libra4po254 tyzdne
Olga284 tyzdne
sjuro314 tyzdne
ZuzanaV327 tyzdne

Anketa

Máte ciel na tento rok?







Muste by prihlsen, aby ste mohli hlasova.

Najnovie video


Shoutbox

Muste by prihlsen, aby ste mohli prida sprvu.

11.05. 13:10
Prosim napiste mi ti ktorym sa podarilo získať konkretnu osobu., ex alebo tak.. je vas tu vela tak prosim napiste mi do sprav..dakujem

04.04. 17:48
A zaslúžim si len to najlepšie flower

04.04. 17:47
Moje dni sú od objavenia Tajomstva úžasné a plné lásky. Stačilo na to len jedno jediné...prosté a zároveň zložité... Naučiť sa milovať samú seba a prijať sa taká, aká som. Áno, som hodnotný človek!

27.02. 23:22
Lucinecka co potrebuejes praynapis

20.02. 10:21
Čaute, potrebovala by som s niečim poradiř Smileozvite sa do SS

Archv shoutboxu

ta tmu

 Vytlai tmu
Ľudia
Dominika Swe
#1 Vytlai prspevok
Pridan 09.04.2015 10:06


Prspevkov: 7
Zaloen: 24.07.13


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Ahojte, neviem či sa tu rozoberala táto téma, ale aj tak chcem vedieť Váš pohľad na veci..Prípadne prečo je to tak..
Mojim problémom je, že neverím ľudom...A ak aj začnem,tak sa to opäť ukáže ako chybný krok..Napr. zoznámila som sa s jednou babou, trávila som veľa hodín na nete iba tým,aby som ju povzbudila, pomohla, záležalo mi na nej (už len kvôli tomu, že je slobodná mamička),písala a vysvetľovala som jej pozitívne myslenie, poslala link na túto stránku, že ak chce zmenu vo svojom živote, tak tu nájde návod..Nakoniec to dopadlo tak, že som zistila, že mi veľmi veľa vecí o sebe zamlčala,čiže bola falošná, nakoniec to otočila celé proti mne..
Ďalšia vec, mojím problémom je, že chcem asi až moc pomáhať..Napr. jedna baba ma poprosila, či jej neviem vybaviť preloženie svadobného oznámenia do cudzieho jazyka, tak ja som teda prosila moju kolegyňu (ktorú neustále žiadam o niečo) či mi s tým nepomôže..Povedala, že nemá problém..Tak som napísala tej babe, čo tam približne chce mať napísané, že by som bola rada, keby mi to čo najskôr pošle..Ona mi na to napíše, že ďakujem za ochotu, mne to preložila jedna baba..Nahnevalo ma to, pretože si pripadám ako niekto kto hovorí veci do vetra (ide tu o tu kolegyňu,vážim si ju, vždy mi pomohla)..
Neviem stále pochopiť, prečo stretávam takých ľudí ktorí sú falošní..Možno je dôvodom, že sa bránim falošnosti,alebo moje sebavedomie..Totižto s tým sebavedomím mám problém, prežila som si veľa situácií v ktorých som bola vinná ja, aj keď to tak nebolo, len som sa nechala tým presvedčiť...ĎAKUJEM za každú radu
 
Bobo27
#2 Vytlai prspevok
Pridan 09.04.2015 21:20


Prspevkov: 5
Zaloen: 31.12.14


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
som tez zvedavy aky nazor povie administrátor stranky, ja som tiez pomahal kamaratovi ked dostal rakovinu, som mu daval optimizmy, som ho najviac povzbudzoval, pritom som mu byval na srandu aj si odoberal z mojej energie uz by som takymto ludom nepomohol, nehovorim ze nikomu nepomahat ale odtial potial, asi je to tym ze sa clovek ztotozni s problemami toho druheho a potom to prenesie na seba
 
Dominika Swe
#3 Vytlai prspevok
Pridan 10.04.2015 19:58


Prspevkov: 7
Zaloen: 24.07.13


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
no to som zvedavá aj ja, len sa trošku divím koľko ľudí je tu, koľko zobrazení.. a zatiaľ nič Smile Smile
 
Lukino
#4 Vytlai prspevok
Pridan 11.04.2015 12:11


Prspevkov: 32
Zaloen: 12.12.12


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Ahoj Dominika ja takisto neverím ľudom ja to robím tak že keď niekoho spoznám a mám mu postupne začať veriť tak si všímam to ako sa ku mne správa počas nášho rozhovoru a časom aj podla činov. Je dobré mať 2-5 skutočných kamarátov, ktorý Ti pomôžu a môžeš sa na nich spoľahnúť aj o polnoci ako mať xy falošných.
Tiež veľmi veľa krát v poslednej dobe premýšľam čo sa mi deje v živote že prečo a čo sa mám s toho naučiť.
 
pepko143
#5 Vytlai prspevok
Pridan 14.04.2015 22:45


Prspevkov: 260
Zaloen: 25.03.09


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Ahojte, dumal som nad tým trošku čo tu píšete a môj názor na to je taký, že mi príde ako také samonapĺňajúce sa proroctvo. Skrátka pokiaľ ste si vsugerovali, že všade naokolo sú falošní ľudia, pravdepodobne to v nich aj nájdete. Myslím že väčšina ľudí je tak trochu falošná, ale aj dobrá, záleží v akej situácii sa kto nachádza, nad čím rozmýšla a ako s daným človekom hovoríte, Váš tón, reč tela, spôsob písania textu... to tak trochu podvedome programuje ľudí ako sa majú k vám chovať. Takže tak nejako to vidím ja. Nejako by som asi nečakal od ľudí nejakú prehnanú vďačnosť, iba si užívajte tú cestu že niekomu pomáhate keď tak. Ak od toho niečo očakávate, neviem, no ale potom sa môžete aj sklamať. Každopádne Dominika, asi budeš taká dobrá duša a prajem ti veľmi aby si bola šťastná a stretávala hlavne ľudí s ktorými si budeš dobre rozumieť, možno je to ako s tým príbehom o diamante v štrku :-)...
 
Dominika Swe
#6 Vytlai prspevok
Pridan 16.04.2015 10:31


Prspevkov: 7
Zaloen: 24.07.13


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Pepko ďakujem ti veľmi pekne, skúsim na to nemyslieť, skúsim prestať analyzovať, aký ten človek je..Len o to horšie to je, že potom mám komunikovať s každým o nepodstatných veciach,aby som nebola sklamaná..Možno to bolo tiež tým, že som naozaj tú falošnosť tak odmietala, že som si to sama do života privolávala.Skúsim na tom zapracovať, už ma nebaví stretávanie ľudí podobného typu...Grin Pritom je chyba v mojom myslení..Ďakujem pekne Smile
 
pepko143
#7 Vytlai prspevok
Pridan 16.04.2015 11:57


Prspevkov: 260
Zaloen: 25.03.09


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Neviem Dominika, ale vôľou to podľa mňa nie je jednoduché dosiahnuť. Od toho je práve tá vizualizácia, aby si sa skrátka naladila na určitú vlnu, alebo ak chceš náladu. Keď si šťastná a veselá tak aj intrigy rôzneho druhu ti prídu skôr smiešne ako by si sa nimi zaoberala. Skúsila si to už? Mala si vizualizáciu viac ako 21 dní?, myslím tým že každý deň si tomu venovala pár minút, ale takej tej poriadnej ktorú si precítila, napríklad formou nejakých vlastných fotiek, koláží a podobne... k tomu nejaké to písomné poďakovanie za veci ktoré sa ti udiali v daný deň a potom sa veci pohnú. Len to je tak že málokto to takto spraví :-). Nech sa ti tí falošníci vyhýbajú :-). Tak hlavu hore a úsmev ;-), krásny deň ti prajem.
 
Dominika Swe
#8 Vytlai prspevok
Pridan 16.04.2015 18:30


Prspevkov: 7
Zaloen: 24.07.13


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Ahoj Pepko Smile No neskúšala som vizualizovať 21 dní..Mohla by som to skúsiť.Len rozmýšľam,čo si mám vizualizovať..Napr. to ako by som sa cítila, keby mám okolo seba skutočných priateľov.Predstaviť si tie vlastnosti ľudí, ako sa k sebe správame, pomáhame si a stojíme jeden pri druhom?Prežiť tie pocity, poďakovať...Alebo čo odporúčaš? Smile
 
pepko143
#9 Vytlai prspevok
Pridan 16.04.2015 22:45


Prspevkov: 260
Zaloen: 25.03.09


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Tak na každého funguje niečo iné. Pre mňa je najlepšie keď si pustím nejakú dobrú hudbu a prezriem si svoj mix fotiek, kde sú reálne fotky z rôznych pekných zážitkov ktoré som mal popreplietané s fotkami upravenými vo photoshope. Pretože ja viem čo je reálne, ale môj mozog to nevie a keď vidí stále niečo čo sa, aj keď nikdy nestalo, stáva sa to pre neho skutočnosťou a mení mi to moje vzorce v hlave... o to mi práve ide, aby som zmenil to čo mám už v sebe zažité. Rôzne predsudky, názory a návyky, ktoré nie sú pre mňa dobré. No a prečo 21 dní? Pretože podľa psychológov je to doba počas ktorej dokážeme zmeniť naše vzorce správania, aspoň tie menšie, na tie väčšie možno treba trochu viac. Ale treba to robiť každý deň, bez prerušenia, v secrete hovoria, že to nemáme robiť keď sa na to necítime, ja celkom nesúhlasím, aspoň spočiatku by to tak malo byť, inak by som sa na to vykašlal :-), ale akonáhle som v tom, je to super a to je dobre. Asi by mi nefungovala vizualizácia formou meditácie, na to veľmi nie som a okrem toho treba na to kľud a pri mojom dennom režime keď spím 5,6 hodín denne by som nebol schopný sa k takému niečomu asi ani prinútiť, preto volím radšej túto formu :-). Celkovo aj to robenie tých úprav a výber fotiek, bola otrava, ale stojí to za to Grin. No a potom na konci ešte poďakujem za 3 veci za ktoré som v ten deň vďačný, niekedy ďakujem aj za veci, ktoré sa nestali, ale chcem ich a precítim to, aj to je dobre, akoby to už bolo. No a mmusí to byť písomne, tak to má väčšiu silu. Celé to zaberie max 5 minút, ale je to obrovský prínos do života. Čo som začal robiť túto sériu vizualizácií, tak som momentálne na 17tom dni, takže uvidíme čo bude za týždeň :-). Niečo podobné by som teda radil aj tebe, trošku pogoogli a pohľadaj nejaké fotky napríklad pod heslom ,,beach party,, nájde ti plno skvelých fotiek, kde nejako pridaj seba a je to :-). Aj keď niekto nie je nejako extra zručný v tej fotomontáži, nevadí, účel to spĺňa, tie detaily okolo toho si už mozog odfiltruje, dôležitá je podstata. No a samozrejme, potom nezabudni vnímať aj okolie, bo keď za tebou tí skvelí ľudia prídu, nebráň sa im :-). Asi tak nejako, nemám patent na rozum a netvrdím, že to bude všetko fungovať, ale keby aj nie, počas vizualizácie budeš šťastná a to stojí za to :-), držím ti palce a priebežne nás informuj ako sa ti darí ;-)
 
Dominika Swe
#10 Vytlai prspevok
Pridan 20.04.2015 15:42


Prspevkov: 7
Zaloen: 24.07.13


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Pepko ďakujem ti za rady..Vážim si to....Skúsim to s tými obrázkami...Len potrebujem trošku času (učenie, práca, cvičenie,staranie sa o domácnosť..) Ale tak čas si nájdem, lebo chcem ..Ďakujem pekne ešte raz Grin
 
energys
#11 Vytlai prspevok
Pridan 21.04.2015 08:21
Avatar lena



Prspevkov: 705
Zaloen: 03.07.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Prispejem teda aja k tejto téme, hoc je velmi chulostiva, pretoze pomoc druhim sa nas tyka viac ako sme si ochotny pripustit. Pri pomahani druhim hraju ulohu dva velke faktory, prvy je ze osoba ktorej ideme pomahat by mala svoj problem co najviac popisat a jasne definovat v com bude nasa pomoc pozostavat. Druhy a velmi podstatny faktor je, ze vieme pomoct len takym sposobom na akej urovni sme nikdy nie inac. A posledné pravidlo pomahame len ak sme k pomoci vyzvany. V opacnom pripade moze byt nasa pomoc chapana ako utok na danu osobu. Preto sa casto stava, ze mame pocit akoby sa nasa pomoc obratila proti nam. Co je vsak najpodstatnejsie, zijeme hlavne preto aby sme pomahali druhym, casto sa vsak tak deje na zaklade vlastneho zrkadla, ze pritahujeme to co sami vlastnime, hoc aj hlboko vo vnutry nas, a nie sme si toho vedomi. A aby som karty zamiesal este dokonalejsie, tak treba brat v uvahu aj zretel zakona priciny a nasledkou, karmy. Pretoze nevieme co sme zasiali v minulych zivotoch moze sa lahko stat, ze sa nam deje to co sme robili v minulosti (a nie len tej ktoru vieme) to co sa deje nam. Nato je vsak vseliek, LASKA a Dakujem a milujem kazdu prilezitost ktoru stretnem a niecomu ma uci. A teraz skusim konkretne danu vec, ktora teba napriklad rozhnevala. Niekto ta poziadal o pomoc s prekladom, cize podmienka jedna ze si bola poziadana je splnena, na zaklade vlastnych schopnosti a skusenosti si chcela pomoct aj si tak konala, ale osoba ktora ta poziadala o pomoc si poradila aj bez teba. Teba to sklamalo. A tu je otazka preco ta to sklamalo. Moj pristup by bol, super a tesil by som sa ze dana osoba svoj problem vyriesila, vobec by ma nemrzelo ze aja som vynalozil namahu pomoct, pretoze viem a bol by som vdacny, za to ze som mal tu moznost, aspon tu moznost. Chapes v com je rozdiel tvojho pristupu a mojho, beriem kazdu ziadost o pomoc ako prilezitost k tomu aby som pomohol, pretoze ciel je pomoct a vtedy ma ten clovek nemoze predsa sklamat tym ze si pomohol sam alebo ze mu pomohol niekto iny. A je tu este jedna pravda, a to ta ze kazda pomoc druhemu, je zalozena aj na tom ze mi sa ucime nieco co by sme sa mozno nikdy neucili, a preto som zato vdacny. A este jedna mudrost . Ludia ta sklamu len na tolko na kolko vies sklamat samu seba. Pretoze kazda zivotna udalost odhaluje nasu vieru v sameho seba. Pokial mas pozitivny pristup k sebe, a vieru v seba, to iste budu k tebe posielat aj ludia ktory ta poziadaju o pomoc. A ked ku kazdej situacii pristupis ako k prilezitosti prejavit svoju Lasku a vdacnost k bliznemu, to iste sa ti vrati.
 
www.artjozef.com
Prejdite na frum:

Copyright © 2008-2014 | Design by EXWEB

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.