Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 18

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 35

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 35

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 36

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 36

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 37

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 37

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 38

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 38

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 39

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 35

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 35

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 36

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 36

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 37

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 37

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 38

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 38

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 39
Tajomstvo - The Secret - odhalte ho - Diskusn frum: kolega s veľmi negatívnou energiou

Prihlsenie

Meno

Heslo



Nie ste lenom?
Kliknite sem
a zaregistrujte sa.

Zabudli ste heslo?
Pre zskanie novho
Kliknite sem.

Spriaznené stránky





Kto je online

Len KA15 tyzdne
zubrienka82115 tyzdne
brumslik207 tyzdne
speedeveve209 tyzdne
ja009210 tyzdne
pepko143212 tyzdne
libra4po254 tyzdne
Olga283 tyzdne
sjuro313 tyzdne
ZuzanaV326 tyzdne

Anketa

Máte ciel na tento rok?







Muste by prihlsen, aby ste mohli hlasova.

Najnovie video


Shoutbox

Muste by prihlsen, aby ste mohli prida sprvu.

11.05. 13:10
Prosim napiste mi ti ktorym sa podarilo získať konkretnu osobu., ex alebo tak.. je vas tu vela tak prosim napiste mi do sprav..dakujem

04.04. 17:48
A zaslúžim si len to najlepšie flower

04.04. 17:47
Moje dni sú od objavenia Tajomstva úžasné a plné lásky. Stačilo na to len jedno jediné...prosté a zároveň zložité... Naučiť sa milovať samú seba a prijať sa taká, aká som. Áno, som hodnotný človek!

27.02. 23:22
Lucinecka co potrebuejes praynapis

20.02. 10:21
Čaute, potrebovala by som s niečim poradiř Smileozvite sa do SS

Archv shoutboxu

ta tmu

 Vytlai tmu
kolega s veľmi negatívnou energiou
Katnis
#1 Vytlai prspevok
Pridan 11.03.2015 14:23


Prspevkov: 3
Zaloen: 15.04.13


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Ahojte, potrebujem poradiť ohľadne jednej osoby - môjho kolegu, s ktorým sedím v jednej kancelárií 8 hodín a ktorý ma neskutočne vytáča a unavuje. Viem, že v princípe nesmiem k nemu prechovávať nenávisť, resp. nemala by som, pretože sa mi to vráti. Ide o to, že táto osoba je iná ako normálny bežný kolega, ja som veľmi tolerantná osoba, ale jeho správanie mi zdvíha tlak. V skratke ide o osobu, ktorú by sme mohli nazvať energetický vampír, má sarkastické poznámky, je povýšenecký, ohovára, je falošný, navyše má nehygienické spôsoby, smrdí, nemá žiadnych priateľov a každý si o ňom myslí svoje. Ja sa osobne považujem za veľmi pozitívneho človeka, ale iba keď si na neho spomeniem hocikedy príde na mňa hnev a negatívna energia. Už sú to skoro 3 roky čo to znášam a neviem či ešte vydržím ďalej. Prácu mám veľmi rada, ale kvôli nemu sa mi začína znechucovať. Čo mám robiť, mám ho ignorovať? Ja už mám problém normálne ho aj pozdraviť, pretože mi to príde povrchné zdraviť niekoho koho ani nemám rada. Ako mám vypnúť tieto negatívne pocity? Vždy keď sa mi podarí zmeniť myšlienky na niečo pekné, zase spraví alebo povie niečo čo ma vráti na začiatok. Na začiatku ma známe ľutovali, že s ním budem sedieť v kancli a som nechápala prečo, ale teraz už viem. Čakám rady Smile
 
energys
#2 Vytlai prspevok
Pridan 14.03.2015 09:52
Avatar lena



Prspevkov: 705
Zaloen: 03.07.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Toto je ako pripravené na použitie techniky hoonopono, neviem či si o nej počula, skús sa poobzerať po knihe Svet bez hraníc.
V každom prípade ide o situáciu, ktorá vyžaduje veľké sústredenie na zmenu, na začiatok by som ti odporučil vytvoriť si na pracovisku pozitívnu kotvu, kútik ktorý ťa vždy naladí na pozitívno. Aby si sa po útoku vedela rýchlo vrátiť do svojych vybrácii. Druhá rada je že takýto ludia to robia preto že dostanú reakciu na ich správanie, takže sa pokús na jeho narážky a výstrelky nereagovať, pokial nepríde s tvojej strany reakcia ktorú čaká, prestane ho to baviť, alebo ešte lepšie pokial mu dáš opačnú reakciu ako čaká ešte lepšie. Ak nič s toho nezaberie, treba ozaj uvažovať o prechode do iného zamestnania.
 
www.artjozef.com
Bobo27
#3 Vytlai prspevok
Pridan 14.03.2015 16:38


Prspevkov: 5
Zaloen: 31.12.14


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
alebo jak bolo v tom filme secret jak bol chlapik sikanovany preto ze bol gay a zbavil sa tej sikany zmenou myslenia, zakonom pritazlivosti
 
Andrej1980
#4 Vytlai prspevok
Pridan 16.03.2015 11:49


Prspevkov: 1
Zaloen: 23.01.15


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
jednoznače metoda hoonopono !!!
Praktizujem to na ľudoch a funguje to!!!Dokonca som zachranil aj svojho otca,ktorý bol v nemocnici dosť v ťažkom stave a teraz je doma...šťastný,usmiatý :-)

s pozdravom
 
Katnis
#5 Vytlai prspevok
Pridan 27.05.2015 10:11


Prspevkov: 3
Zaloen: 15.04.13


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Ahojte, takže mám nejaké novinky.
Metódu hoonopono som neskúšala, pretože som sa ňou nevedela stotožniť, ale vyskúšala som niečo podobné. Povedala som si, že sa nenechám zožierať hnevom a vypustím všetky negatívne emócie ohľadne tej osoby. Niekde som čítala citát (neviem či to nebolo aj tu), že keď niekoho nenávidíme, nechávame sa ovládať tým hnevom a tou osobou a že nakoniec prehráme. Tak som si teda povedala, že moje emócie voči nemu budú úplne neutrálne. Ešte predtým, ako som sa do toho pustila som však chcela zakončiť tento "vzťah" niečím pozitívnym a nie negatívnym, tak som si predstavila, že aj jeho má niekto rád. Skúsila som sa vžiť do jeho mamy, ktorá možno jediná na svete ho má rada Smile a s týmito emóciami som spustila medzi nás hrubú stenu ignorancie. Žiadne emócie, ani hnev, ani láska, jednoducho NIČ. Neviem či to naozaj s tým súvisí, ale bola som preradená na iné pracovisko, kde mám naozaj milú kolegyňu, s ktorou si rozumiem. Problém je zase v tom, že máme psychopata šéfa. Grin Mňa našťastie nešikanuje, ale iných áno a dúfam, že nezačne aj mňa, zatiaľ to vyzerá OK.
 
Prejdite na frum:

Copyright © 2008-2014 | Design by EXWEB

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.