Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 18

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 35

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 35

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 36

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 36

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 37

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 37

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 38

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 38

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 39

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 35

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 35

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 36

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 36

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 37

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 37

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 38

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 38

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 39
Tajomstvo - The Secret - odhalte ho - Diskusn frum: karma - všetko zlé sa mi vracia

Prihlsenie

Meno

Heslo



Nie ste lenom?
Kliknite sem
a zaregistrujte sa.

Zabudli ste heslo?
Pre zskanie novho
Kliknite sem.

Spriaznené stránky





Kto je online

Len KA15 tyzdne
zubrienka82115 tyzdne
brumslik207 tyzdne
speedeveve209 tyzdne
ja009210 tyzdne
pepko143212 tyzdne
libra4po254 tyzdne
Olga283 tyzdne
sjuro313 tyzdne
ZuzanaV326 tyzdne

Anketa

Máte ciel na tento rok?







Muste by prihlsen, aby ste mohli hlasova.

Najnovie video


Shoutbox

Muste by prihlsen, aby ste mohli prida sprvu.

11.05. 13:10
Prosim napiste mi ti ktorym sa podarilo získať konkretnu osobu., ex alebo tak.. je vas tu vela tak prosim napiste mi do sprav..dakujem

04.04. 17:48
A zaslúžim si len to najlepšie flower

04.04. 17:47
Moje dni sú od objavenia Tajomstva úžasné a plné lásky. Stačilo na to len jedno jediné...prosté a zároveň zložité... Naučiť sa milovať samú seba a prijať sa taká, aká som. Áno, som hodnotný človek!

27.02. 23:22
Lucinecka co potrebuejes praynapis

20.02. 10:21
Čaute, potrebovala by som s niečim poradiř Smileozvite sa do SS

Archv shoutboxu

ta tmu

 Vytlai tmu
karma - všetko zlé sa mi vracia
aajanka
#1 Vytlai prspevok
Pridan 21.09.2014 12:23


Prspevkov: 20
Zaloen: 14.11.09


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Ahojte, neviem ci sa vyjadrim celkom presne, ale mam pocit, ze karma by mala fungovat tak, ze vsetko co clovek spravi zle aj dobre tak sa mu vrati, Mne sa zda, ze mne sa stale vracia len to zle. Nikdy som nikomu neurobila nic take zasadne co by niekomu zasadne ovplyvnilo zivot, ale ked sa urobim hoci malu blbost ale sa zachovam nevhodne k niekomu tak sa mi to vrati ako bumerang niekolkonasobne zosilnene ... preco som len ja, komu sa vracaju zle veci. Niektori ludia permantene ublizuju ostatnym a stale sa im to "prechadza". Casto na d tym rozmyslam, ci som ja uz urieknuta ale ma niekto ma preklial ... uplne som sa opustila a stale sa citim ako v zacarovanom kruhu z ktoreho neviem vystupuit. Uteka mi cas a ja si uuz neviem pomoct ... poradte mi prosim niekto ako zvysit vibracie, vystupit z kruhu ked sa mi stale nedari a stale sa mi vracia len to zle ... chcela by som to zmenit ale neviem ako ,,,,
Upravil aajanka da 25.09.2014 15:26
 
energys
#2 Vytlai prspevok
Pridan 24.09.2014 21:02
Avatar lena



Prspevkov: 705
Zaloen: 03.07.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Určite to tak nie je, ako sa ti to javí, nikdy nevieš čo si činila v živote pred tým, ono to nefunguje len v tomto živote, ale preto, že duša je večná tak sa počítajú aj životy minulé. A teraz možno máš úrodu z minula Sad Čo mám odskúšané zaručene funguje metóda hoonopono, čiže milovať a ďakovať za všetko a za každého, skús si prečítať tú knihu Svet bez Hraníc. A určite s toho nebu'd zúfalá a zasievaj si len to dobré, možno žať budeš až neskôr ale určite budeš žať aj to dobré.
 
www.artjozef.com
ja009
#3 Vytlai prspevok
Pridan 25.09.2014 11:25


Prspevkov: 13
Zaloen: 15.12.13


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
a ako môžeš na 100% vedieť, že sú aj minulé životy? veľa ludi ma za to už vysmialo, keď som im povedala, že možno to fakt tak je Grin
 
aajanka
#4 Vytlai prspevok
Pridan 25.09.2014 15:18


Prspevkov: 20
Zaloen: 14.11.09


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Vies ked ja to nevztahujem na minule zivoty, skor som to myslela na sucasny zivot. Nie vzdy som sa k niekomu chovala pekne a niekedy som aj zaklamala alebo urobila mensie zlo ... ale nikdy to nebolo take ze by to druhemu vyrazne zasiahlo zivot ... lenze mne sa vsetkovracia niekolkonasobne ... poviem priklad ... chcem si kupit byt, uz som mala vybraty, vsetko bolo dohodnute a nakoniec som si to na poslednu chvilu rozmyslela... nemala som ani odvahu na to pozriet sa tym ludom do oci ze som odstupila ... vymyslela som si nejaku haluz a bez vysvetlenia som to cele zrušila - ako to cele dopadlo? ten byt bol uplne najlepsi a doteraz lutujem ze som to spravila, pretoze odvtedy nielenze nemozem najst ppodobny byt ale uz so mnou par ludi takto vypieklo ... ale skodna som ja ... samozrejme ja ... podobne s muzmi ... par krat som namotavala nejakých chlapikov s ktorymi som to nemyslela vazne ... a co sa stalo? vratilo sa mi to od niekoho v najnevhodnejsom case a prakticky ma to psychicky skoro uplne polozilo ... akokeby bolo vsetko zosilnene ... ale u inych ludi nepozorujem ze by sa im vracalo vsetko niekolkonasobne zosilnene ... mam pocit ze vsetci su stastni a problemy mam len ja ... a ja vobec neviem preco ... vsetci su v pohode len ja vsetko prezivam ... a hovoria mi ze som pesimisticka, ze vsetko vidim v ciernych fabrach ... pricom stale citam pozitivne knihy ...velmi sa sopravdelnujem ale ja uz ozaj neviem co mam robit :-( potrebovala by som sa mozno s niekym stretnut kto by mi ukazal nejake techniky alebo prehovoril do duse ... poviem vam ze mam velku osobnu krizu ...
Upravil aajanka da 25.09.2014 15:22
 
energys
#5 Vytlai prspevok
Pridan 25.09.2014 21:38
Avatar lena



Prspevkov: 705
Zaloen: 03.07.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
pre ja009, to ci existujú alebo nie, o tom nebudem vôbec polemizovať, proste existujú, vlastná skúsenosť.

No prečo sa nám niekedy, zdánlivo vracia dvojnásobne, je to jednoduché, vysvetlím, to je ako zo zodpovednostou a čo všetko vieme, keď sme škôlkari, a vieme zdánlivo málo o fungovaní sveta, malé prehrešky sa nám prepečú lahko, pretože sme v tom smere nevedomí, ale ke'd vyrastieme a máme skúsenosti o fungovaní sveta(hoc len na čítané) a vieme ako to funguje, je nám ukázané, že sa tým treba riadiť a rešpektovať to. Pokial potom spravíme chybu, áno spätná vázba je oveľa silnejšia. Pretože s vedením prichádza aj väčšia zodpovednosť. Teraz si skeptik povie dobre tak ja radšej nechcem vedieť. Ja mu poviem OK ale do vtedy sem budeš chodiť do tejto veľkej školy života pokial to celé nezvládneš. Cielom je pochopiť ako to funguje riadiť sa tým a postúpiť na vyššiu úroveň. To je cieľom každého bytia, postúpiť na vyššiu úroveň. Hmota nás má naučiť dualite, a máme tu všetky prosstriedky nato aby sme učivo zvládli, buď formou hry, alebo formou skúšok a prekážok, je na nás aký spôsob si vyberieme. Preto každému poradím, pokial máte informáciu o tom ako vesmír funguje rešpektujte to a riadte sa tým.
Viac krát si porušila pravidlo "Neoklameš" tak prišla prekážka aby si pochopila že to nie je cesta. Dám ti jednu veľkú radu, ži v Láske a Láska ťa bude obklopovať, a ver mi je to energia, ktorá nepozná prekážok. (pozor nezamienať so sexualitou!) Dokáže zariadiť všetko a prekonať všetko. Dokáže dostať tvoje bytie do rovnováhy, to je to podstatné čo hladáme vo svete dulity Rovnovážny stav.
 
www.artjozef.com
jessy
#6 Vytlai prspevok
Pridan 26.09.2014 11:04


Prspevkov: 4
Zaloen: 27.11.13


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
mne sa zase deje to isté s prácou...ja už neviem, čo robiť, ako a kde si ju nájsť, ale na akúkoľvek prácu sa spýtam, a čo by mi už malo vyjsť, tak mi to vždy nejakým spôsobom nevyjde...už si začínam myslieť, že mám na to buď totálnu smolu, alebo som nejaká počarovaná Smile
 
Prejdite na frum:

Copyright © 2008-2014 | Design by EXWEB

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.