Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 18

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 35

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 35

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 36

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 36

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 37

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 37

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 38

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 38

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 39

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 35

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 35

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 36

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 36

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 37

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 37

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 38

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 38

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 39
Tajomstvo - The Secret - odhalte ho - Diskusn frum: prečo

Prihlsenie

Meno

Heslo



Nie ste lenom?
Kliknite sem
a zaregistrujte sa.

Zabudli ste heslo?
Pre zskanie novho
Kliknite sem.

Spriaznené stránky





Kto je online

Len KA15 tyzdne
zubrienka82116 tyzdne
brumslik208 tyzdne
speedeveve210 tyzdne
ja009211 tyzdne
pepko143212 tyzdne
libra4po255 tyzdne
Olga284 tyzdne
sjuro314 tyzdne
ZuzanaV327 tyzdne

Anketa

Máte ciel na tento rok?







Muste by prihlsen, aby ste mohli hlasova.

Najnovie video


Shoutbox

Muste by prihlsen, aby ste mohli prida sprvu.

11.05. 13:10
Prosim napiste mi ti ktorym sa podarilo získať konkretnu osobu., ex alebo tak.. je vas tu vela tak prosim napiste mi do sprav..dakujem

04.04. 17:48
A zaslúžim si len to najlepšie flower

04.04. 17:47
Moje dni sú od objavenia Tajomstva úžasné a plné lásky. Stačilo na to len jedno jediné...prosté a zároveň zložité... Naučiť sa milovať samú seba a prijať sa taká, aká som. Áno, som hodnotný človek!

27.02. 23:22
Lucinecka co potrebuejes praynapis

20.02. 10:21
Čaute, potrebovala by som s niečim poradiř Smileozvite sa do SS

Archv shoutboxu

ta tmu

 Vytlai tmu
prečo
Iva121
#1 Vytlai prspevok
Pridan 19.07.2014 11:18


Prspevkov: 3
Zaloen: 31.05.13


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
prečo niekedy keď sa na niečo veľmi teším sa to pokašle? Sad a riadne...
 
pepko143
#2 Vytlai prspevok
Pridan 19.07.2014 15:11


Prspevkov: 260
Zaloen: 25.03.09


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
možno práve preto že máš takúto vieru, veríš že keď sa na niečo tešíš tak sa to pokašle, takže sa ti v podstate splní len to v čo veríš

ako napríklad keď niekto niečo chce, v podstate sa mu splní to že je v stave na ktorý myslel a to v stave chcenia, nie v stave ´´matia´´ alebo ´´bytia´´ bo uvažuje že chce a nie že to už je

 
Iva121
#3 Vytlai prspevok
Pridan 19.07.2014 18:54


Prspevkov: 3
Zaloen: 31.05.13


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
ale nemyslím si že mám takú vieru len sa to dosť často hovorí...a fakt som sa na niečo tešila a nemyslela som na to že sa to pokašle a aj tak :/


a ďakujem za odpoveď Smile
 
ja009
#4 Vytlai prspevok
Pridan 20.07.2014 17:29


Prspevkov: 13
Zaloen: 15.12.13


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
presne na toto sa pyta velmi vela ludi, aj ja a zatial mi nikto nedal logicku odpoved... veed ked sa na nieco tesime tak by to aj malo vyjst a dopadnut dobre nie? ved mame v sebe pozitivnu energiu, kedze sa tesime a tym by sme mali pritiahnut aj pozitivne udalosti..ale veeelakrat je to presne naopak..ak sa na nieco tesime, predstavujeme si to ake to bude super atd, tak sa to nakoniec dokasle.. napr tesime sa ze niekde ideme na nejaku oslavu dajme tomu, alebo hocico a nakoniec je tam otrasne alebo sa nudime atd..a ked sa nam velakrat niekam vobec nechce ist, nemame naladu, no niekym sa nechame presvedcit a ideme tak je z toho nakoniec super den....cize neviem uz niekedy ako to tajomstvo funguje...
 
Iva121
#5 Vytlai prspevok
Pridan 20.07.2014 21:23


Prspevkov: 3
Zaloen: 31.05.13


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
presne si to vystihol...tak dúfam že nám niekto odpovie :)
 
pepko143
#6 Vytlai prspevok
Pridan 20.07.2014 21:44


Prspevkov: 260
Zaloen: 25.03.09


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
napadá ma taká situácia, niekto začne pracovať v nejakej práci, ale myslí si že na to nemá, no niekto iný mu tvrdí že ano, povedzme šéf, to je jedno... tak tá osoba pracuje pracuje ale stále myslí na to že na to nemá a tak podvedome robí veci ktoré spôsobia že sa nakoniec veci nezdaria, potom môže výťazoslávne prehlásiť že: vidíš hovoril som to že na to nemám, že sa to nepodarí, že to nevyjde...

keď sa na niečo tešíte tak si poviete, myslíte na to, niekomu to poviete.... že ale vieš ako to býva, keď sa na niečo tešíš tak tam nie je dobre a keď sa netešíš tak je to super...

je to také samonapĺňajúce sa proroctvo

možno máte tento vzorec správania v krvi

napríklad úspešný človek aj keď dostane pod nohy polená, nevidí to ako problém ale ako výzvu, spraví z citróna limonádu...

ako ten človek čo kúpil farmu a potom zistil že je tam strašne veľa hadov a nič sa tam nedalo chovať, bol to človek čo založil prvú hadiu farmu pre farmaceutický priemysel....

a okrem toho, veci sa dejú koľkokrát aj preto aby nás niekam posunuli, k nejakému vyšššiemu cieľu a nie preto že to chceme...

ako je tu veľa faktorov

napísal som teraz taký voľný prúd myšlienok, snáď som aspoň trošku pomohol

tu na stránke bolo také jedno pekné video, že prečo sa dobrým ľuďom stávajú zlé veci, možno by ho stálo za to si pozrieť

snáď sa vyjadrí ešte niekto kto má na to jasný názor Smile
bo osobne som takýto problém asi nikdy neriešil, možno keby bola konkrétna situácia ;-)
 
energys
#7 Vytlai prspevok
Pridan 22.07.2014 17:13
Avatar lena



Prspevkov: 705
Zaloen: 03.07.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Toto sa tu už nie raz rozoberalo, treba si niekedy pobruzdat forom, tu som napriklad dal pekne a jednoduché vysvetlenie:

http://www.thesecret.sk/forum/viewthread.php?thread_id=471&pid=4334#post_4334

Alebo aj Teal v tomto videu o tom krasne rozprava:
http://youtu.be/7J0ouZv3BFk
Upravil energys da 22.07.2014 17:15
 
www.artjozef.com
ja009
#8 Vytlai prspevok
Pridan 23.07.2014 20:28


Prspevkov: 13
Zaloen: 15.12.13


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
ale ona sa nepytala preco sa zle veci deju dobrym ludom.. ale preco sa niekedy pokasle to na co sa tesime.. a ani mam pocit, ze to tam znova nie je vysvetlene...TESIME SA NA TO..cize ziadne negativne myslienky, predstavy a neviem co ..a predsa sa to niekedy dokašle.. a ked sa niekedy niecoho obavame, cakame ze sa to vyvinie zle/cize negativne myslienky mame/ tak sa to naopak nakoniec vyvinie tak, ze je vsetko super a sme sami milo prekvapeni...neviem ako vy, ale mam pocit, ze nie vzdy vsetko je tak ako chceme, ako myslime atd...ano vela veci sa mi potvrdilo, ze sa stalo podla toho ako som rozmyslala, ale potom bolo vela veci, ked sa stal opak a to som pritom ani raz nezapochybovala a tak...veela krat clovek sa niekam tesi ja neviem napr niekde ide s partiou na vikend na chatu dajme tomu a tesi sa ako bude super, predstavuje si co tam budu robit a tak a nakoniec je to najhorsi vikend na svete.. a prtom kedze sa tesil, nemohol mat o tom ani jednu negativnu myslienku..a potom velakrat sa nam niekde nechce, nemame naladu obavame sa ze nieco zle dopadne no nakoniec ideme a je super...a to sme pritom mali o tom negativne myslienky ...takze divne......no ak to funguje ako to je vysvetlene v tom videu tak potom to je dost nespravodlive...lebo nejaky vrah, ktory bude stale pozitivne na vsetko mysliet tak sa mu bude vo vsetkom darit a clovek co v zivote ani muche neublizil, len proste sem tam trochu negativne zmysla tak ten dostane same zle veci?? dost nespravodlivost potom...neexistuje ziadne sudenie toho co vytvarame ci je to dobre ci zle, hovori sa v tom videu..tak to je potom smutne no..zistit, ze nakoniec nas nikto nebude sudit za ziadne zle ciny ..nejake je to komplikovane vsetko..radsej nerozmyslat ako to vlastne funguje..
 
energys
#9 Vytlai prspevok
Pridan 24.07.2014 21:10
Avatar lena



Prspevkov: 705
Zaloen: 03.07.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Ale o tom cely zivot je skumat ako co funguje a prichádzat nato a zazivat skusenosti, sem sme prave preto prisli, zazit dualitu a dokazat sa snej vymanit. To je nas najvyssi ciel a mame ho kazdy, kazdy sa samozrejme k tomu staviame inac a prezivame to inac, podla toho co potrebujeme, ci je nieco spravodlive ano je a dokonale, zakon kauzality ktory je postaveny dost vysoko urcuje nekompromisny poriadok, proste co zasejes to zoznes, do poslednej bodky, akurat vela znas si neuvedomuje ze zasiat kludne mohla aj v minulom zivote a teraz zne, a preto je nanajvys dolezite zit v kazdom okamziku pritomne a s co najvacsou laskou, preto v kazdom okamziku svojho zivota zasievate svoju buducnost!

To ze sa niekam vyberete a tesite sa tam neznamena, ze tam nieco pre vas nie je pripravene co ste zasiali pred rokom desiatimi alebo v minulom zivote, to ze sa nieco zvrtne, je pre vas znamenie a nieco vam to ukazuje, kazda zivotna udalost ktora sa nam zda ako negativna a pritom si myslime ze sme si ju nevytvorili, nam len nieco ukazuje, je to ako velke zrkadlo, AHA POZRI, a ked uvidite a pochopite co vidiet mate je vec vyriesena a zivot ide dalej, pokial nie je dalsia sanca a dalsia az kim danu vec nevyriesime, proste dualita v plnej miere.

Teal ma vo vsetkom o com rozprava vo videach velku pravdu a aj v tom je odpoved na otazky ktore tu odzneli, len ich tam nevidite a pride raz cas, ze ich uvidite.

Prajem vela slnecnych a laskavych dni.

ps: pre Ja009, ked si si dal/la taky nick vies si odpovedat na otazku zakladnu : KTO JE JA? Wink
Upravil energys da 24.07.2014 21:12
 
www.artjozef.com
ja009
#10 Vytlai prspevok
Pridan 25.07.2014 05:45


Prspevkov: 13
Zaloen: 15.12.13


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Nechapem uz asi nic....pises aj o karme z min.zivotov(ak teda nejake su vobec)takze potom ani ten najpozitivnejsi clovek na svete nedostane vsetko co chce,comu veri,vizualizuje,ak bol v min.zivote svina.aj ked ani nemame istotu,ze min.zivot existuje..takze verit,ze si vsetko vytvarame sami je blbost no verit ze vsetci mame osud urceny je vraj tiez blbost.i ked nemyslim.....ja som potom asi v min.zivote bola svina v jednej veci,ked sa tak velmi preto trapim pre to.takze verit,ze sa to zmeni(ak mam nejaky karmicky dlh) je asi zbytocne....ospravedlnujem sa vsetkym za moju negativitu,ale mam zle obdobie uz dlho... Viem,ze par veci sa podarilo vdaka secret,no pozit.pocity a myslienky sa nedaju nonstop kontrolovat...a ak sa do toho pripletie nieco z min.zivota este, tak potom "super".... pises ze niektora vec ma sluzit ako zrkadlo,alebo aby sme sa nieco naucili a pochopili.cize predsa mozno mame osud napisany.lebo ak by sa pozitivnemu cloveku dostavalo len to pozitivne co chce,tak by sa nic nenaucil..aj ked mna tie negativne veci skor psychicky nicia ako nieco ucia a posilnuju...takze uz zacinam byt alergicka na vetu co ta nezabije ta vraj "posilni":-D
 
energys
#11 Vytlai prspevok
Pridan 26.07.2014 10:29
Avatar lena



Prspevkov: 705
Zaloen: 03.07.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Kazdy kto sa zacne zaoberat vlastnou existenciou, ti potvrdi to co tvrdia vsetci svetci (teda okrem klasickej cirkvi Wink) ze kauzalita je realna, ze minule zivoty su realne, a to ze sme sa prisli ucit tiez realita, pozitivne myslenie nam ma tuto cestu sprijemnyt a skraslit a naucit nas si vytvarat krásnu budúcnosť, nemusis nikto ta nenuti, mas slobodnu volu, konaj ako uznas za vhodne a vysledky sa dostavia. Urcite si sa v skole ucila zákony matematiky a nie je jeden ale je ich viac, su platne a funguju.
Tak aj zakon pritazlivosti je iba jeden zakon ale su aj dalsie a spolu koheruju, ako zakon pravdepodobnosti, zakon kauzality ...
Co nad vsetkym stoji, je jedna zazracna energia Láska (jej cista podoba) a co vsetko potápa je strach, je na tebe ktoru cestu si vyberies, nikto to za teba nespravi, nikto nerozhodne neurci, ty sama to spravis.

Prajem ti stastnu volbu
 
www.artjozef.com
Prejdite na frum:

Copyright © 2008-2014 | Design by EXWEB

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.