Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 18

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 35

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 35

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 36

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 36

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 37

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 37

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 38

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 38

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 39

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 35

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 35

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 36

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 36

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 37

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 37

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 38

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 38

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 39
Tajomstvo - The Secret - odhalte ho - Diskusn frum: Ach tie vzťahy...

Prihlsenie

Meno

Heslo



Nie ste lenom?
Kliknite sem
a zaregistrujte sa.

Zabudli ste heslo?
Pre zskanie novho
Kliknite sem.

Spriaznené stránky





Kto je online

Len KA15 tyzdne
zubrienka82115 tyzdne
brumslik207 tyzdne
speedeveve209 tyzdne
ja009210 tyzdne
pepko143212 tyzdne
libra4po254 tyzdne
Olga283 tyzdne
sjuro313 tyzdne
ZuzanaV326 tyzdne

Anketa

Máte ciel na tento rok?







Muste by prihlsen, aby ste mohli hlasova.

Najnovie video


Shoutbox

Muste by prihlsen, aby ste mohli prida sprvu.

11.05. 13:10
Prosim napiste mi ti ktorym sa podarilo získať konkretnu osobu., ex alebo tak.. je vas tu vela tak prosim napiste mi do sprav..dakujem

04.04. 17:48
A zaslúžim si len to najlepšie flower

04.04. 17:47
Moje dni sú od objavenia Tajomstva úžasné a plné lásky. Stačilo na to len jedno jediné...prosté a zároveň zložité... Naučiť sa milovať samú seba a prijať sa taká, aká som. Áno, som hodnotný človek!

27.02. 23:22
Lucinecka co potrebuejes praynapis

20.02. 10:21
Čaute, potrebovala by som s niečim poradiř Smileozvite sa do SS

Archv shoutboxu

ta tmu

 Vytlai tmu
Ach tie vzťahy...
Lucinecka
#1 Vytlai prspevok
Pridan 11.07.2014 12:22


Prspevkov: 6
Zaloen: 14.09.12


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Ahojte, bude to trošku dlhšie ale rada by som sa s niekym kto bol alebo aj je v podobnej situácii porozprávala. S bývalým priateľom som bola 3 a pol roka... asi 3 a pol mesiaca po rozchode sa mi začal ozývať a hovoriť ako spolu budeme ako mu chýbam a že na mňa myslí a tak ďalej... keď už som si myslela, že sme na dobrej ceste to spolu nejako vyriešiť napísal mi jedinú vec: že na nás ako na náš vzťah trošičku zmenil názor - k lepšiemu... ale že to čo ku mne cíti nie je láska, keby bola tak sa ku mne vráti. Ja som mu teda povedala nech ma už nekontaktuje a blokla som si ho aj na fb. On mi povedal, že sa mi ozve tak či tak kedy bude chcieť a že mu v tom nezabránim. Teraz keď nie sme vôbec v kontakte sa cítim ešte horšie ako predtým... ale už som sa ďalej nemohla nechať motať.. myslíte, že som spravila dobre? Alebo som mala aj naďalej udržiavať kontakt na kamarátskej úrovni a čakať že sa niečo časom zmení? Ja si myslím, že k sebe patríme pretože sa deje milión náhod a okolností, že sa stretneme alebo tak.. a možno to je len tým, že to bola prvá veľká láska... ďakujem cením si každú radu.
 
energys
#2 Vytlai prspevok
Pridan 13.07.2014 21:19
Avatar lena



Prspevkov: 705
Zaloen: 03.07.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Lucka, v živote stretávame veľa ludí, s ktorímy sme sa tam hore dohodli, že si vyriešime niečo z minulého života, či tomu veríš alebo nie, je to tak. Ja by som toto zaradil do tejto kategórie, kedy sa ludia jednoducho stale a stale stretnú, dáva to na znamenie, že ste si asi tu danú vec nevyriešili, čo ste sa dohodli. Odporúčam ti použiť, odpúštaciu techniku, kedy za všetko či už teraz alebo v minulosti ďakuješ danej osobe ale aj odpúšťaš, a to isté aj sebe, overilo sa mi, že to v tom prípade danú situáciu uzavre. Samozrejme je dobré to spraviť s hlbky srdca.

Či sa s bývalími stretávať alebo nie, je vec daného vsťahu, v akej rovine skončil, niekedy je to v pohode inokedy to vytvára nepríjemne situácie. To určite cítite do ktorej kategórie to spadá. Toto sa tiež môže napraviť po odpúšťacej technike. Ale moje skúsenosti hovoria, že je to úplne v pohode až ked, obaja majú už druhého partnera, a ak tý súhlasia, že sa občas vidíte, tak je to ok, ak im to vadí, tak je myslím výsledok jasný Wink
 
www.artjozef.com
Patko211
#3 Vytlai prspevok
Pridan 12.08.2014 20:53


Prspevkov: 34
Zaloen: 18.12.11


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Ahojte, dobre to Energys napisal. Hlavne dolezite je odpustat a ja by som ti popri odpustani este poradil skor si pritiahnut nieco nove. :-) To by mohli Energys alebo Pepko Lucinecke poradit ako nato :-) Smile

Pekný den prajem Smile
 
energys
#4 Vytlai prspevok
Pridan 12.08.2014 21:22
Avatar lena



Prspevkov: 705
Zaloen: 03.07.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Pritiahnut nieco, niekoho noveho, je jednoduche, staci ak sa naladime na taku vybraciu a jeto. Teraz si poviete naladit, a to akoze som co, gytara Smile)) Najdenie nového partnera je iba a iba o tom co vyzarujeme, na akej vlne vybrujeme, ak je nasa bytost preziarena Laskou pritiahneme si lasku, ak je lutostou pritiahneme si lutost a podobne. Cize po kazdom rozchode je dobre (samo ked to preboli) sa naladit na pocity stastia a lasky a pritiahneme si stastny a laskavi vstah. A budem sa opakovat ako som tu uz nie raz pisal, otvorte oci, rozhliadnite sa, a casto krat toho praveho, pravu, stretavate casto a pravidelne, len doposial ste to nevideli Wink
 
www.artjozef.com
Prejdite na frum:

Copyright © 2008-2014 | Design by EXWEB

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.