Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 18

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 35

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 35

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 36

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 36

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 37

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 37

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 38

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 38

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 39

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 35

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 35

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 36

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 36

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 37

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 37

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 38

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 38

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 39
Tajomstvo - The Secret - odhalte ho - Diskusn frum: Nevyšlo to...

Prihlsenie

Meno

Heslo



Nie ste lenom?
Kliknite sem
a zaregistrujte sa.

Zabudli ste heslo?
Pre zskanie novho
Kliknite sem.

Spriaznené stránky





Kto je online

Len KA15 tyzdne
zubrienka82116 tyzdne
brumslik208 tyzdne
speedeveve210 tyzdne
ja009211 tyzdne
pepko143212 tyzdne
libra4po254 tyzdne
Olga284 tyzdne
sjuro314 tyzdne
ZuzanaV327 tyzdne

Anketa

Máte ciel na tento rok?







Muste by prihlsen, aby ste mohli hlasova.

Najnovie video


Shoutbox

Muste by prihlsen, aby ste mohli prida sprvu.

11.05. 13:10
Prosim napiste mi ti ktorym sa podarilo získať konkretnu osobu., ex alebo tak.. je vas tu vela tak prosim napiste mi do sprav..dakujem

04.04. 17:48
A zaslúžim si len to najlepšie flower

04.04. 17:47
Moje dni sú od objavenia Tajomstva úžasné a plné lásky. Stačilo na to len jedno jediné...prosté a zároveň zložité... Naučiť sa milovať samú seba a prijať sa taká, aká som. Áno, som hodnotný človek!

27.02. 23:22
Lucinecka co potrebuejes praynapis

20.02. 10:21
Čaute, potrebovala by som s niečim poradiř Smileozvite sa do SS

Archv shoutboxu

ta tmu

 Vytlai tmu
Nevyšlo to...
efpilot
#1 Vytlai prspevok
Pridan 03.06.2014 15:48
Avatar lena



Prspevkov: 13
Zaloen: 13.07.12


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Som trošku nahnevaný a smutný, všetko som si predstavoval, že si vyberiem jedno čislo na maturite, nepripuštal som si, že by som si vybral ine čislo a aj tak som si vybral ine Sad teraz neviem, či sa da na vesmir spolahnut, či vobec mam šancu, aby sa mi splnil môj sen...cry
 
pepko143
#2 Vytlai prspevok
Pridan 04.06.2014 06:40


Prspevkov: 260
Zaloen: 25.03.09


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Pokial je tvojim hlavnym cielom schudnut a zrazu ked prides na parkovisko a chces miesto pri vchode no ziskas ho az na druhej strane bo ti chce dat univerzum viac pohybu aby si dosiahol svoj ciel, treba to vnimat s vdakou. Ty si chcel aby si si vytiahol to co chces, co ak sa veci stali tak aby sa vyplnil tvoj sen pilota len nevies aky to ma suvis. Dalsia vec je ze si treba uvedomit ze secret nie je o carovani s Harrym P. ale najma o tom ze dame.svojmu zivotu nejaky smer a drzime sa ho ci uz myslenim, alebo akciou... nikto nepovedal nikdy ze nebudes mat na tej ceste prekazky, vsetci ich mali a nikto kto dosiahol uspech a svoj ciel nepovedal ze to bolo pre to zbytocne... :-), nech sa dari a nezufaj, skor to príjmy tak ako to je, opytaj sa co sa ti tym snazi univerzum povedat a kracaj dalej svojim cielom, keby to bolo uplne lahke pre kazdeho chcel by si to vobec? :-)
 
energys
#3 Vytlai prspevok
Pridan 04.06.2014 08:56
Avatar lena



Prspevkov: 705
Zaloen: 03.07.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Pozri si to video co je na uvode vo FB vysvetli ti to celkom jasne.
 
www.artjozef.com
efpilot
#4 Vytlai prspevok
Pridan 15.06.2014 04:39
Avatar lena



Prspevkov: 13
Zaloen: 13.07.12


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
volačo na tom bude, dakujem Smile
P.S. prepáčte za taký nevhodný prispevok, bol som dost zaskončený a smutný
 
Ericek
#5 Vytlai prspevok
Pridan 18.06.2014 13:11
Avatar lena



Prspevkov: 376
Zaloen: 18.08.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
A to... preco takto??? Vsak pri tvojom sposobe "cislo otazky" je velmi vysoke percento neuspechu 1:50 (ak je 50 otazok) Jednu otazku vies a 49 nevies. Jedna podvedoma reakcia je radost a 49 podvedomych reakcii je strach.

Ja by som zvolil toto: Predstavujem si, ze stojim pri tabuli a odpovedam spravne na otazky, mam dobry pocit, a som pripraveny prijat dobru znamku.

Este si pamatam, ako som maturoval ja zo Slovenciny: Nemal som rad literaturu, nevedel som z nej doslova ani ň.
Pred maturitou som vsak bol kludny (veril som, ze ma zachrani aspon slohova praca) a nechal vsetko na pritomny okamzik. Vybral som si temu "Hecko - Cervene vino". Poviem Ti pravdu, ze prvy krat som to vtedy pocul. Ked profesorka videla, ze som ani pero nechytil. prisla ku mne a hovori: "Nebudte napaty, spomente si, ved sme to ucili - pribeh otca a syna, noooo, ako ho otec vyhnal a on sa nokoniec vratil." Ja som absolutne nebol napaty, prave naopak. Toto mi stacilo na to, aby som zacal pisat. Zaklad som mal a ten som rozpisoval, az kym na nezavolali ku skusobnemu stolu. Kedze som bol uplne pokojny, isli zo mna slova takmer same. Rozpraval som a rozpraval naozaj cokolvek ma napadlo. Sem tam ma poopravili az napokon prisla otazka... Co z toho vypliva? No a ja som (z viacmenej mnou vymysleneho pribehu) povedal: "Pointa je laska a rodinne puto..."
Ked som potom dostal do ruk maturitne vysvedcenie, bola tam zanamka zo Slovenciny: "vyborny".
 
www.naprezitie.sk
energys
#6 Vytlai prspevok
Pridan 01.07.2014 13:03
Avatar lena



Prspevkov: 705
Zaloen: 03.07.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Pripájam krásne vysvetlenie prečo sa nám niečo nedarí viac ako ostatné. Je to od jednej milej osôbky na FB.

PREČO SA MI NEDARÍ TVORIŤ SI REALITU PODĽA SVOJICH PREDSTÁV
V poslednom čase sa stretávam s ľuďmi, ktorí mi so smutným výrazom pokladajú otázku : Prečo si nedokážem tvoriť svoju realitu? Kde robím chybu? Prečo mi to stále nefunguje? Svoje skúsenosti s tvorením dokladajú prečítaním knihy Tajomstvo alebo iných kníh s podobnou tématikou, absolvovaním určitých kurzov a terapií, prípadne skúsenosťami, kedy a čo si priali a nemali úspešnú odozvu. Prečo vysielame do vesmíru želania a ON mlčí?

Položila som teda svojmu duchovnému majstrovi tieto otázky a poprosila ho, aby mi pomohol s vysvetlením :
Drahý majstre, prosím o vysvetlenie, prečo sa mnohým z nás v súčasnej dobe nedarí tvoriť si život podľa svojich predstáv? Prečo mnohé duše blúdia a potácajú sa medzi dobrom a zlom? Prečo je teraz toľko skúšok a trápenia?

Majster mi odovzdal v nádherných zábleskoch lúča svetla svoju múdrosť :
Milovaní v pravde a láske. Prichádzam k Vám na lúčoch lásky, svetla a múdrosti. Cieľom môjho odkazu je podporiť Vás na Vašej životnej ceste. Pokiaľ máte pocit, že vo Vašom živote sa nedejú veci podľa Vášho plánu, že sa nemôžete pohnúť z miesta, práve Vám sú určené tieto vety. Každá inkarnovaná duša na Zemi má dar spolutvorivosti, dar slobody vytvoriť si podmienky k svojej vlastnej realizácii. Mnohí z Vás túžia vzlietnuť a niesť sa na krídlach radosti. Vaša duša ako vystrelený šíp mieri nahor, ale nedostatkom sily sa jej dráha zastavuje a znovu je sťahovaná negatívnymi vplyvmi do nižších vrstiev energie. My duchovní pomocníci Vás neustále energeticky povzbudzujeme a podporujeme. Napriek tomu znova a znova padáte do bahnitej rieky svojej vlastnej reality a zápasíte o každé nadýchnutie. Vidíte pomyselne kratšiu vzdialenosť k brehu a preto radšej plávate proti prúdu. Pokiaľ by ste však otočili svoj smer, čoskoro pochopíte, že vzdialenosť k brehu je síce väčšia, ale v tomto prípade ste nesení a podporovaní prúdom, ktorý Vás dopraví presne tam, kde sa potrebujete nachádzať. Vašim najčastejším problémom je, že nemáte dôveru sami v seba a máte množstvo myšlienok. Nedokážete sa sústrediť na ústrednú myšlienku, ktorá by vás viedla a vnútorne posilňovala Vaše presvedčenie. Prioritným cieľom inkarnovanej duše je sňať zo seba záťaž karmických záväzkov. Naplnenie karmického plánu má vždy prednosť pred realizovanou predstavou duše. V týchto karmických záväzkoch sú zahrnuté tiež všetky vyššie plány a dohody Vašej duše. Pokiaľ Vám ešte nebolo odpustené to, čo Vašu dušu karmicky zväzuje, nemôžete sa naladiť na vyššie frekvencie hojnosti, prosperity a plného vedomia vyššieho ja. Hojnosť, láska, vzťahová harmónia, úspech a pocity šťastia sú skrátka v inom vesmírnom priestore, než sa v túto chvíľu nachádza Váš energetický systém. Prečisťovanie karmických väzieb formou odpustenia je ten základný bod, ktorý vychádza z ústredného vedomia duše. Negatívne kódy Vášho systému blokujú posun do vyšších frekvencii. Jedným zo silných negatívnych kódov vo vedomí duše je kód NEZASLÚŽIM SI. Tento kód zahŕňa všetky myšlienky, ktoré súvisia s nedostatkom lásky k sebe. Možno ste už mnohokrát sklamali svoju vlastnú dôveru. Je možné, že vo Vašich predchádzajúcich životoch ste sa nesprávali vzorne a vždy podľa duchovných zákonov, ale myslite na to, že Vy znova žijete, bola Vám povolená ďalšia inkarnácia a to znamená, že Vám bola daná neskutočná dôvera a láska. Nikto nad Vami neurobil kríž, preto to nerobte ani Vy. Schopnosť Vašej duše milovať odráža veľkosť a silu Vašej osobnosti. Zrušiť podvedomý kód Nezaslúžim si je ale možné iba cez odpustenie samému sebe. Pokiaľ nedokážete odpustiť sami sebe, tvoríte si ďalšie a ďalšie prekážky k dosiahnutiu svojho cieľa. Neodpustenie znamená stále živú karmickú väzbu k tým, ktorým ste niekedy v minulosti ublížili. Odpúšťať znamená zvyšovať svoje vibrácie, posúvať sa do vyšších frekvencii. Sila meditácie, krása prečisťujúcej mantry a každodenné očistné rituály sú liekom na všetky nedostatky duše. V meditáciách je Vaše vnútro naladené na lásku a myseľ je otvorená. To je vhodný okamih na úprimnú prosbu. Nehľadajte žiadne zložité návody. Stačí iba prosba vlastnými slovami, ale zato presvetlená láskou a vďačnosťou.

PROSÍM STVORITEĽA A BYTOSTI SVETLA O UZDRAVENIE VŠETKÝCH BOLESTÍ, KRÍVD A VŠETKÉHO ZLÉHO, ČO SOM SPôSOBIL/A KTOREJKOĽVEK DUŠI NA AKEJKOĽVEK ÚROVNI SVOJHO BYTIA. S VĎAČNOSŤOU ĎAKUJEM ZA ODSTRÁNENIE VŠETKÝCH TÝCHTO VäZIEB. S LÁSKOU A RADOSŤOU ODPÚŠŤAM PREDOVŠETKÝM SÁM/A/ SEBE.

Po tomto prebudení očistnej energie, ktorá uzdravuje vo všetkých smeroch, sa stáva srdce láskavejšie a je ochotné pomáhať druhým a tým dočistiť posledné stopy karmického odpadu. Iba duša zbavená záväzkov, tá, ktorá má voľné ruky, oslobodené od karmických pút, môže slobodne tvoriť. Pokiaľ je dostatočne naladená na odpustenie pre všetkých, ktorí jej ublížili, je potrebné urobiť ďalší krok. Moji drahí, za žiadnu cenu neuchovávajte v sebe viac staré krivdy, zloby a spomienky na ublíženie. Tieto pocity Vás prudko zrážajú do nižších vibrácii a priťahujú nové skúsenosti, ktoré podporujú tieto frekvencie. Pokiaľ neviete odpúšťať, budú k Vám stále prichádzať také skúsenosti, ktoré Vás tomuto umeniu duše budú učiť. Niekedy je situácia dosť ťažká a zranenie duše príliš veľké. Vtedy požiadajte o pomoc. Nesnažte sa za každú cenu všetko vyriešiť sami. S dôverou sa obráťte na vyššie duchovné bytosti, poproste Stvoriteľa o pomoc a neprestávajte veriť, že jeho sila prekoná všetky prekážky, na ktoré je tá Vaša príliš slabá.
S požehnaním K.
 
www.artjozef.com
Prejdite na frum:

Copyright © 2008-2014 | Design by EXWEB

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.