Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 18

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 35

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 35

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 36

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 36

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 37

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 37

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 38

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 38

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 39

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 35

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 35

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 36

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 36

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 37

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 37

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 38

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 38

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 39
Tajomstvo - The Secret - odhalte ho - Diskusn frum: prosim o pomoc.funguje secret i na navrat citov?

Prihlsenie

Meno

Heslo



Nie ste lenom?
Kliknite sem
a zaregistrujte sa.

Zabudli ste heslo?
Pre zskanie novho
Kliknite sem.

Spriaznené stránky





Kto je online

Len KA15 tyzdne
zubrienka82115 tyzdne
brumslik207 tyzdne
speedeveve209 tyzdne
ja009210 tyzdne
pepko143212 tyzdne
libra4po254 tyzdne
Olga284 tyzdne
sjuro313 tyzdne
ZuzanaV326 tyzdne

Anketa

Máte ciel na tento rok?







Muste by prihlsen, aby ste mohli hlasova.

Najnovie video


Shoutbox

Muste by prihlsen, aby ste mohli prida sprvu.

11.05. 13:10
Prosim napiste mi ti ktorym sa podarilo získať konkretnu osobu., ex alebo tak.. je vas tu vela tak prosim napiste mi do sprav..dakujem

04.04. 17:48
A zaslúžim si len to najlepšie flower

04.04. 17:47
Moje dni sú od objavenia Tajomstva úžasné a plné lásky. Stačilo na to len jedno jediné...prosté a zároveň zložité... Naučiť sa milovať samú seba a prijať sa taká, aká som. Áno, som hodnotný človek!

27.02. 23:22
Lucinecka co potrebuejes praynapis

20.02. 10:21
Čaute, potrebovala by som s niečim poradiř Smileozvite sa do SS

Archv shoutboxu

ta tmu

 Vytlai tmu
prosim o pomoc.funguje secret i na navrat citov?
pallo
#1 Vytlai prspevok
Pridan 30.03.2014 22:02


Prspevkov: 1
Zaloen: 29.03.14


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
prosim vas potrebujem pomoct.

som na dne.
videl som film the secret pred dvomi tyzdnami a zacal som sa okolo toho zaujimat a tak som aj prisiel na tuto stranku,ktora je super.
ale k veci..
minuly rok v oktobry sme prisli zo slovenska do skotskeho edinburghu s priatelkou s ktorou sme tri roky.ona tu chce dostudovat ludske prava a ja som tu zil predtym,poznam to tu,ze podme sem..boli krasne chvile za tych dva a pol roka co sme spolu,vela pekneho sme zazili no i dost sme sa hadavali ci na svk alebo tu.je tvrdohlava aj feministka,ja si zasa po hlave skakat nedam .najhorsie,ze to boli vacsinou banality.na silvestra sme sa velmi skaredo pohadali a vravi,ze sa vnej daco zlomilo.city ochladli.je to mesiac,co sa odstahovala,mame pauzu.,chcela cas.ja som si vela uvedomil,uz by som take hadky nedopustil.nemozem spavat,jest,v praci problemi,co tam duchom nejsom ako na nu myslim.nejsom bezne daky slaboch,ale toto ma dostalo.uplne som nadne.velmi velmi ju chcem spat.ona vravi ze velmi rada by to spravila,no potrebuje tam cit.bez toho s nikym nebude.velmi ma ma rada ako cloveka,nechce stratit ako cloveka,citi sa somnou fajn,no berie ma ako kamarata a chce aby sme sa tak aj spravali.je to velmi tazke ked bola doteraz priatelka a teraz sa jej nemozem ani dotknut,ci predstierat a nebavit sa o nas. zabudnut,ci prejst na ine myslienky by bolo daleko jednoduchsie na svk,ako tu v cudzine kde niet nikoho blizkeho.je to ako v klietke.prevelmi sa trapim,vazne. aj dnes som sa za nou zastavil,no je chladna a uz sme zacali temu naco to natahovat,asi bude lepsie sa rozist.touto cestou sa chcem spytat,da sa prostrednictvom secretu priviest spat cloveka,ci city?asi poviete hej,ale ona vravi ze nevie si predstavit byt zasa spolu,alebo zeby zacala znovu daco citit.to by musel byt zazrak.stale ma uistuje,ze je to def.prec..velmi si prajem aby ma lubila.predstavujem si to,mam to napisane na papieriku v praci,ktory si citavam,ked mam sekundu volna..snazim sa mat pozitivnu naladu,verim vto,ze sa vrati a lubi ma..robim to vyse dvoch tyzdnov.no vacsinu sa neozyva,ozvem sa ja a len vidim ako ma uistuje o opaku.uz tam nic nieje.je to vazne ta naj baba aku som stretol,velmi ju chcem spat.funguje secret aj na city?prosim vas co mam robit..

dakujem vam velmi pekne,ani neviete ako mi dakou radou pomozete
s pozdravom palo
 
energys
#2 Vytlai prspevok
Pridan 31.03.2014 20:22
Avatar lena



Prspevkov: 705
Zaloen: 03.07.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Hneď na úvod, pauza vo vsťahu to je to najhoršie čo môžu dvaja vsťahu urobiť. To nikdy nefunguje a ani fungovať nebude. Potvrdzujem len to, že vsťah sa vždy zakladá na maličkostiach, a na maličkostiah často aj padá, a preto skús nájsť tie pekné maličkosti a skús ich zopakovať, nenásilne, ale s láskou. skús ju rozosmiať, každá žena a každý aj človek, je rád v spoločnosti ktorá mu radosť dáva. Toto všetko podpor predstavivosťou ako ste spolu ako sa smejete ako sa máte radi, ako sa tešíte jeden z druhého, musí to byť naplnené emóciou šťastia a lásky.

V skutočnosti sa váš vsťah musí začať od začiatku, reštart, ak sa nepodarí systém spadne. Máš druhú šancu ale pozor tretia väčšinou už nie je.(alebo je len ilúziou)

A ešte jedna rada netlač na pílu, láska potrebuje čas, a nadviazať tam kde ste skončili sa nedá lebo pauzou ste niť pretrhli Sad
 
www.artjozef.com
pepko143
#3 Vytlai prspevok
Pridan 31.03.2014 23:20


Prspevkov: 260
Zaloen: 25.03.09


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Krásne napísané šéfko, úplne sa s tým stotožňujem Smile brawo
 
Prejdite na frum:

Copyright © 2008-2014 | Design by EXWEB

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.